ArenaPark AVM

TREND CART NEDİR ?

Trend Card, ArenaPark Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nin 7 Temmuz 2012’den itibaren hayata geçirilen müşteri sadakat kartıdır. ArenaPark’ta yürütülen tüm kampanya ve etkinlikler Trend Card üzerinden yapılmaktadır.

Yıl boyunca ziyaretçilerimize alışverişleri karşılığı puan kazandıran Trend Card’ın, kampanya katılımlarında kullanımı zorunludur. Ziyaretçilerimiz aynı alışverişleri ile hem kampanyalara katılımda bulunabilecek, hem de puan kazanıp bu puanlar mukabilinde birçok hediyeye sahip olabileceklerdir.

    Trend Card Nasıl Kullanılır?

  • Müşteriler AVM içine kurulacak (Ana danışma) Trend Card işlem noktalarına giderek, müşteri bilgi formlarını doldurup imzalayarak kartlarını teslim alırlar.
  • Müşteriler AVM içindeki mağazalardan alışverişlerinden sonra fiş ya da faturaları ile Trend Card işlem noktalarına giderek kartlarına bu fişleri işletirler. Bu işlem esnasında aktif kampanyaların kazanımlarını elde ederler. (Örneğin araç çekiliş hakkı, puan, hediye, indirim vs…)
  • Müşteriler kazandıkları ve biriktirdikleri puanlarını, bunların karşılığında belirlemiş olunan hediye kataloğunu AVM Trend Card işlem noktalarının yanlarına konulan kiosk vasıtası ile görebilir ve harcayarak hediye çeklerini yazdırabilirler.
  • Müşteriler hediye çekleri ile danışmaya başvururlar. Hediyelerini ya anında danışmadan teslim alırlar, ya da ilgili mağazaya yönlendirilirler.